KONST / Litografier / Färglitografi 16045283
nr 1604 5283
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 108/190. Färglitografi, daterad bildmått: 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:59:00
11/3 20:16:11